Všechny kategorie
EN

Domů> Novinky

Nejlepší červený koberec

Čas: 2021-12-13 Hity: 80

2

Červená barva znamená štěstí, štěstí a odvahu.

Některé znalosti o červeném koberci

Typ látky
Existuje mnoho typů látek, které lze použít k výrobě koberce, včetně vlny, bavlny, juty, sisalu, mořské trávy, hedvábí, syntetiky a akrylu. Pro tento koberec je vyroben ze 45% bavlny, 55% polyesteru, což je jeden z nejprodávanějších na Amazonu.

Počítá
Kromě látky byste měli vzít v úvahu čáru koberce a počet jehel. Počet čar je počet oček vyrobených na čtvereční palec, zatímco počet jehel je počet smyček v přízi. Vyšší počet ukazuje na kvalitnější koberec s hustšími a pevněji tkanými vlákny.

Kategorie a tvary
Bez ohledu na to, jaký druh koberce, může být klasifikován podle různých účelů
Area Rugs jsou typicky interiérové ​​koberce vyrobené z vlny nebo syntetických tkanin. Tyto koberce jsou běžnými akcenty v obývacích pokojích, jídelnách, kancelářích a ložnicích.
Venkovní koberce a rohožky jsou obvykle vyrobeny ze syntetického materiálu zvaného polypropylen. Tyto koberce jsou odolné a vyrobené tak, aby vydržely vystavení nečistotám, dešti a dalším škodlivým prvkům.
Koupelnové a kuchyňské koberce jsou menší než plošné koberce a obvykle jsou vyrobeny ze syntetických materiálů nebo materiálů podobných pryži. Tyto koberce jsou vyrobeny tak, aby odpuzovaly vodu.
Běháky jsou plošné koberce s krátkou šířkou, ale velkou délkou. Zdobí chodby a schodiště.

Oznámení:
Pokud máte další požadavek, klikněte prosím na www.kareer.com, v google vám pomůžeme co nejdříve.