Všechny kategorie
EN

Domů> Novinky

Dvouvrstvá deka vám poskytne dvakrát měkký pocit, když jste v posteli

Čas: 2021-12-13 Hity: 58

1

CO JE RASCHEL BLANKET?
Rašlová přikrývka je tkaná osnovním pletacím strojem Raschel. Hotový semiš má velmi pevný semiš, pevný, svislý pocit vlasů, rovnoměrná hustota semiše, žádné padání vlasů.

NORMÁLNÍ VELIKOST A HMOTNOST:
1.velikost:140*190 cm, 1.5 kg
2.velikost:150*200 cm, 2 kg, 2.5 kg
3.velikost:180*220 cm, 3 kg
4.velikost:200*230 cm, 3.5 kg, 4 kg, 4.5 kg, 5 kg, 6 kg
Právě teď máme skladem 25 vzorů, akceptujeme i vlastní design.

KOLIK MŮŽETE OČEKÁVAT, ŽE UTRATÍTE ZA NAŠI RASCHELOVOU DEKU
Naše rašlové přikrývky jsou vyrobeny z kvalitního polyesteru s dobrým detailním potiskem nebo vzorem, který by vás měl stát mezi $ 12-$ 30 a více, v závislosti na velikosti a designu, který vyberete.

NAŠE RASCHELova přikrývka často kladené dotazy
Dá se ta rašlová deka prát v pračce?
A.Naše rašlové přikrývky lze prát v pračce, ale k praní musíte použít profesionální. Pokud chcete rašlovou deku používat déle, doporučujeme prát v ruce, materiál je velmi drahý a navíc jsou deky většinou dvouvrstvé, je to moc těžké.

Jsou rašlové deky dostatečně velké pro dospělé?
A. Menší pro děti a začátek zimy. Větší a těžší se hodí do chladné zimy, skvěle se hodí pro dospělé. Před objednáním zkontrolujte míry, abyste se ujistili, že dostáváte přikrývku dostatečně velkou na to, co potřebujete.

Pokud se chcete dozvědět více podrobností, kontaktujte prosím naše webové stránky: www.kareer.com. Rádi se podělíme o náš odlišný design rašlových přikrývek a poskytneme vám velkou podporu a služby na vaší straně.